Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit jelent az AA elemeken a...

Mit jelent az AA elemeken a ready for power felirat?

Figyelt kérdés
Állítólag jelzik, hogy fel vannak töltve. De hogyan? Mivel?
2015. jún. 18. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Készen áll használatra. Gyárilag feltöltik.
2015. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De én honnan tudom, hogy feltöltődött, ha újra kell tölteni?

A töltőkészüléken nincs ilyen funkció, a kezelési utasítás szerint pedig be kell tartani a töltési időt. Nincs rajta valamilyen jelzés? Mint pl. a sörösdobozok némelyikén jelzi, ha már eléggé lehült a sör?

2015. jún. 18. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak töltők, amelyek érzékelik a töltés állapotát, és megakadályozzák a túltöltést.
2015. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az enyám nem olyan...
2015. jún. 18. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezer Forintért vettem egy yellowston márkájú két rekeszes töltőt AA és AAA akkumulátorok töltésére. Ezen van töltöttségjelző is.
2015. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Megpróbálom! Akciósan hírdettek egy töltőt 4 db. 2000mA/órás NiMH akkumulátorral, 1990 forintért. Egyébként 5990 lett volna. Gondoltam, a bolondnak is megéri. Csak akkor keseredtem el, amikor láttam,hogy nem jelzi a feltöltött állapotot, hanem egy táblázatot mutat, hogy hány óráig kell tölteni... Rádiós mikrofonba 9 voltos akkukat használok, azon jelzi a kimerült állapotot piros leddel, ez feltöltött állapotban zöldre vált. Sőt, ezzel ki is lehet sütni az akkut. Én kis naiv úgy gondoltam, hogy a XXI. században ez alapkövetelmény. Még egyszer köszönöm a fáradozásodat!
2015. jún. 20. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!