Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A problémám az lenne, hogy...

A problémám az lenne, hogy amikor írok a laptopon, akkor írás közben, ahogyan most is a kurzor elugrik és nem ír tovább. Mindig vissza kell nyomnom, hogy folytatni tudjam a szöveget, illetve az ablak is olyan, mintha máshova léptem volna?

Figyelt kérdés
Ha valaki járt már így? tehát tudja, hogy mi ez és tudja, hogy hogyan tudnám megoldani, akkor megosztaná velem? 17/l
2015. jún. 19. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Asszem nekem volt ilyen, a görgős egér görgőjét megnyomtam véletlen, és mindig visszaugrott felülre, ahol gondolom megnyomtam. Laptopnál is biztos odakoppintottál valahogy véletlen a pad-ra. De nem biztos.
2015. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm és mit tudtál neki csinálni? vagy én szerinted ezt hogyan tudnám megoldani?
2015. jún. 21. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!