Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyenek kell lennie egy jó...

Milyenek kell lennie egy jó házimozi mélynyomónak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 22:52
 1/7 anonim válasza:
a többi hangszóróhoz kell igazítani a teljesítményét, a kialakítás változhat.
2015. jún. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De herczben medig menjen le / medig menjen fel??
2015. jún. 21. 07:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem házimoziban az ideálus tartomány 50-200Hz kozott van. De itt is számít a többi hangfal tulajdonsága. Pl ha a többi hangfal lemegy 150Hz ig, akkor a mélynyomónak is elég 50-150Hz es tartomány.
2015. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*ideális
2015. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A teljesítménye lehet nagyobb mint a többié, legfejjebb visszavaeszel a hangerőből.


A kialakítása: Nekem személy szerint házimozi rendszerbe olyan mélynyomó szimpatikus, aminek az alján van a hangszóró, és az oldalán a reflex nyílás.

2015. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nem az lenne a lenyege hogy minnel melyebre menjen le ??
2015. júl. 16. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is fontos hogy mélyebbre menjen le. De az fontosabb a jó hangzás érdekében, hogy a hangfalakhoz legyen igazítva.
2015. júl. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!