Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Free energy Generátort...

A Free energy Generátort hogyan lehet meg építeni?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy, kell hozzá kis villanymotor, rézdrót, mágnes, de azt viszont nem tudom hogy, hogyan kell meg építeni, google-n, youtube-n is kerestem de sehol nem találtam meg hogy, hogyan kell meg építeni csak olyat találtam hogy, már eleve kész volt és azt mutatta be.

2015. jún. 21. 16:17
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű, csinálsz egy furán kinéző elektronikai kütyüt,bekötöd az áramkörbe, mondván hogy ez a free energy generator. Igazából a fantáziád dönti el, milyen legyen. A háttérbe meg egy nem látható helyre teszel egy másik elemet amiről megy az áramkör.
2015. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól írta az előző: a látványosan megépített, átháthatatlanul bonyolult parasztvakító mechanika az egyik fontos elem. A másik a működését magyarázó, szakszavaktólé hemzsegő elmélet. A harmadik: a megfelelő szögből videózás, hogy ne látsszon a valódi áramellátást biztosító vezeték. (mint ahogy nem látszik az önygújtós piezoval életre keltett önmagába dugott hosszabbítós videó esetén)
2015. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!