Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektronikai hulladékot hova...

Elektronikai hulladékot hova lehet leadni?

Figyelt kérdés

Van egy régi mobilom, ami használhatatlan, bekrepált és van egy régebbi vezeték nélküli kézi telefonunk (a "matávos"), szintén kampec. Hova tudnám őket leadni, ingyen is akár, nekem mindegy, csak nem szeretném bedobni felelőtlenül a kukába, legalább én ne legyek sggfej a természethez, ha már mások azok. Ha meg így adnának vagy 200 Ft-ot értük, szintén hova vihetem őket? :)

Köszi a válaszokat! ;)

szerk.: távírányítóval és befuccsolt dvd-lejátszóval ugyanez a helyzet.


2015. jún. 29. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Pénzt nem hinném, hogy kapnál érte. Amúgy vannak lakossági hulladék-lerakó és -gyűjtőhelyek kimondottan a veszélyes hulladékokra.


esélyes címszavak:


"lakossági","veszélyes hulladék","elektronikai hulladék", stb

2015. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, van jópár hely, ahol le tudod adni. Kis Google-zással még egy térképet is találsz.
2015. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amúgy a vezeték nélküli vezetékes telefon :-D annál lehetséges, hogy a kézibeszélő akksija az, ami megmurdált. Könnyen cserélhető.
2015. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit hülyén hangzik, de nem tudom, hogy másképpen hogy tudnám leírni!:D Köszi, hogy időt szántál a válaszokra!:))
2015. jún. 29. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Akar hozzam :p hol laksz irj pm-et!
2015. júl. 1. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!