Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Paypal "invoices" opcióban...

Igen igen kérdése:

Paypal "invoices" opcióban van 80 euróm, hogy tudom azt használni?

Figyelt kérdés
felszeretném tölteni a számlámra, de nem tudom

#PayPal #invoices
2015. júl. 3. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Paypal "invoices" opcióban van 80 euróm, hogy tudom azt használni? invoices az szamlak,

peldaul felhivlak, hogy van egy elado jatekom. te azt mondod megveszed, en meg kuldok neked egy paypal invoicet a jatek ararol, es te arra kattintva kifizetheted


Ha te adsz el nekem valamit es en kuldom neked a penzt, akkor az neked a paypal EGYENLEG-edben fog latszani. Az a te penzed, azt elkoltheted, meghozza ugy, hogy:

1. ebayes vagy mas online vasaralasnal paypallal fizetsz ekkor az egyenlegen levo osszeget kolti

2. kivalasztod, hogy withdraw, es akkor az egyenlegen levo osszeg elvandorol a bankszamladra amit bankban vagy automatanal kivehetsz kapeben vagy a bankkartyaddal vasarolsz



felszeretném tölteni a számlámra, de nem tudom - minek???? teljesen felesleges feltolteni ha csak interneten akarsz vele vasarolni akkor NEM KELL feltolteni


google.hu paypal hasznalat es olvasd el az oldalakat, ha vmi nem vilagos kerdezz

2015. júl. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!