Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi értelme van egymást szidni...

Mi értelme van egymást szidni hogy ez vagy az a jobb?

Figyelt kérdés

iphone vs android

Ps4 vs pc vs X1

Sorolhatnám....

Én úgy vagyok vele hogy legyen mindenkinek egy véleménye hogy szerinte mi a jó és ennyi. Azért anyázni a másikat , mert pl neKi iphone van, vagy mert pc-je van vagy éppen konzolja. Sose értem ezt meg.

Facebookon sok jo példa vaN...de akárhol máshol is. Valaki kijelenti hogy szerint ez a jó és akkor egyböl 100 an a k* anyád me szerinted ez a jó mit képzelsz...aztán mindenki leirja hogy szerinte miért ez meg az a jó és hogy te mekkora f* vagy :D ennek mi értelme??? Ok ha x nek ez kell de y nak meg a másik azért nem kell vérremenő vitát nyitni hogy na akkor most kinek miert van igaza...szerintem


2015. júl. 3. 19:22
 1/10 kérdező.. ***** válasza:
Ezeket a sok fanboy csinálja.Nincs jobb dolguk.Semmi értelme csak magukat akarják meggyőzni, hogy jót vettek.
2015. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát igen 😃

Jó lenne ha ide is írna egy ilyen, kiváncsi vok hogy ő mit érez amikor ezt csinálja 😃

2015. júl. 3. 19:29
 3/10 anonim válasza:
Mindenkinek más az ízélse!
2015. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja ezt mondtam én is :D de azé me pl te szereted a fagyit de a másik nem , nem vágod el a torkát 😃
2015. júl. 3. 19:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert segíteni akarnak. Nekik az vált be, szerintük az a jobb akkor segítenek hogy te is azt válaszd. Az elején sosem anyázás van
2015. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem arra gondoltam. Hanem amikor egyböl hogy hülye f* vagy mert ilyen olyan cuccod van.
2015. júl. 3. 21:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert egyesek nem normálisak ilyen témában :D

A fanok elkezdik a vitát, hogy márpedig ez jó az meg szar.

Ott van, hogy hányan fikázzák az iphone-t? Hányan a samsungot? vagy a WP??

Egyes nagy "szakértők" nem bírják ki, hogy ne fikázzák vagy egyiket vagy másikat.

ps4 Vs X1 Vs PC is téma :D

Az is ízlés kérdése. (nekem pl xbox van, mert a controller nekem kényelmesebb, kézreállóbb, valakinek ugyanez a véleménye a ps controllerről)


Nem tudom....én is egyetértek az elsővel. Aki nem állja meg, hogy ne fikázza a másikat, és ne istenítsen valamit, az csak meg akarja saját magát győzni, hogy jót vett...

2015. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tudod mire lennék kiváncsi...mert ugye az ilyen nem üti meg a 12 éves korhatárt 😃 élőbe mekkora pofájuk lenne 😂😃

Egyébként teljesen eggyet értek veled.

2015. júl. 3. 23:34
 9/10 anonim ***** válasza:
2015. júl. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:DDDDDD
2015. júl. 5. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!