Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a ASUS FLIP...

Mi a véleményetek a ASUS FLIP TP300LA notebookról?

Figyelt kérdés
Jó az ár-érték aránya? Érdemes megvenni, ha nem egy csúcsgépet szeretnék, de azért gyors, megbízható notebookot keresek?

2015. júl. 9. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát sokra azért ne számíts, de talán nem jársz vele rosszul.
2015. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
NE asus piszkot,ha jót akarsz magadnak,egyre szarabbak,én épp most höbörgök hogy pár év alatt a 3. asus gépemmel szívok,a legújabb i5- ös proci,stb. De szalonát lehetne sütni rajta annyira melegszik és zúg mint az isten nyila. Én csiptem az asust valamikor de többet soha ebből a fosból.értem én hogy minél kevesebb ideig kell hogy tartson és minél többet adjanak el rövid idő alatt,na de ennyire?!
2015. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ok, köszi! Helyette tudnal ajánlani más notebookot 150 ezer Ft körül?
2015. júl. 13. 00:54
 4/4 anonim válasza:
Én ezt nagyon jónak találom: [link] amit még nézegetek,mert láttam müködés közben és nagyon jól futott az a packard bell.
2015. júl. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!