Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az asus gépek miért egyre...

Az asus gépek miért egyre szarabbak? Már a 3. fogyasztom pár év alatt.

Figyelt kérdés
Az első,még csak dual cores volt de fújt melegedett mint az istenverése,akú gyorsan el is fogyott,második i3-as amikor megjelentek ezek a procik mondom még egy próbát megér ez a fostos asus,de az sem vált be,úgyanúgy főt mint az ocskább,ez az újabb gen.i5-ös meg egy hugyozást nem ér,nemhogy annyít amennyiér árúlják.mindegyikbe a vid.kártya nvidia ami elég türhető a géphez képest.asus szemétszart többet soha!

2015. júl. 12. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt nem értem ha annyira szar ,minek kell 3x is azt venni?Ja ,hogy,bedőltünk a marketingnek... Tehát gyártói szemmel: ha szart gyártunk akkor is veszik,minek csinálnánk jót?!
2015. júl. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos így van!
2015. júl. 13. 06:57
 3/9 kérdező.. ***** válasza:
Minek vettél 3x Asust?Sokkal jobb márkák vannak nála.
2015. júl. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 belapus ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy rosszabbak, csak arra kellene használni őket, amire az adott specifikációk kijelölik és nem többre.
2015. júl. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez az első Lenovóm, de volt előtte IBM Thinkpadom is. Nem csalódtam benne, nem melegszik túl, nem merül le gyorsan, munkára készült, de játszani is lehet rajta. Egyszerű belépőszintű, de jó.

Minek vettél Asus-t háromszor is? Használtan se kellene.

2015. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szirty ***** válasza:

Nem tudom.

Sajnos mostanában az alacsony kategóriás laptopok szinte minden gyártónál problémásak.


Én 2007-ben vettem egy ASUS-t. Köszöni jól van azóta is, semmi baja (az akkun kívül) :-)

2015. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom az asussal. Attól függ milyen kategóriás laptopot vettél, és mire. Én annak idején játékra vettem az i3 ASUS k53s szériás gépem (Minecraft, ETS2,NFSPS,NFM), és köszöni jól van. Anyám 1 éve kb. végleg rátelepedett a gépre, és mivel állandóan kajás kézzel csapkodja a billentyűzetet, ezért a bill. úgy néz ki, mint egy hányás (komolyan). Az akksinak még mindig van korrekt üzemideje, de az se sokáig. Egyáltalán csoda, hogy ez a gép még most is bírja, anyám legalább 2 gépet vágott tönkre (amiket utána kipofoztam)... Szóval teljesen meg vagyok elégedve az ASUSsal, azóta vettem egy ASUS monitort, teljesen meg vagyok elégedve vele. Ha még 1 évig bírja a laptop (utolsókat rúgja, anyám tényleg tönkreteszi), akkor hivatalosan is asus fan leszek.
2015. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja, és ezt a laptopot már nem fogom rendberakni, mert azóta a "forgalomból kivont" okostelefonomat használom helyette (mindennapi használatra alkalmatlan), sokszor lefagy, de a feladatára elég: néha internetelérést biztosít, szoktam rajta indexet és youtube videókat nézni.

De tényleg, mennyibe került az 3 laptop?

2015. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sok helyen hallom már h ezek az asusok nagyon nem mennek,de úgy látom én szerencsés vagyok. Má majdnem 4éves a mostani asusom és [lekopogom] semmi bajom nem volt vele
2015. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!