Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » LED-reflektorról, főként a...

LED-reflektorról, főként a napelemesekről, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A lidl-ben lesz most szerintem jó áron Napelemes mozgásérzékelős LED-reflektor. Nézegettem, máshol jóval drágább. De tapasztalatom nincs e-téren. Érdekelne mekkora fénye van egy ilyennek. Sajnos ennél nem láttam watt számot, máshol 10-50 W között vannak. (de a 10W-os is drágább, mint ez)

[link]



2015. júl. 14. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Írhatnak, amit akarmak (de itt nem írnak), a napelem maximum 0,016W-ot ad négyzetcentiméterenként.

Ennél többet soha, csak kevesebbet... ha nem süti a nap azért, ha telibe süti azért (mert akkor lesz vagy 60 fokos, azért nem).

Ebből lehet kiindulni, hogy mennyit tud világítani, készenléti üzeme (mozgásérzékelés) viszont mindig fogyaszt.

2015. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!