Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Remington s-960 silk hajsimító...

Szernye66 kérdése:

Remington s-960 silk hajsimító, amerikában vettem, hogyan tudom itthon használni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy hány voltról működik, mert a dobozt, leírast sajnos nem tudtam magammal hozni. Kell e hozzá trafó vagy csak egy átalakaító, és ha igen hol lehet venni?

Mert neten úgy találtam h univerzálisan, ha a dugó jó, bárhol lehet hasznalni, viszont erre csak annyi van irva, hogy '120V-60Hz'



#hajsimító #remington.s960
2015. júl. 15. 03:33
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Kell hozzá egy átalakító. vagy trafó, amely a nálunk használt 230V feszültséget lecsökkenti 110 V-ra, melyen a te hajsimítód működik. Ha direkt rákapcsolod a hálózatra, elfüstöl.
2015. júl. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyen kell hozzá:

[link]

2015. júl. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A hajvasalók 150-200W nál kezdődnek, a 2. válasz linkjében szerepló adapter max. egy telefon töltőt bír el.

Ez már talán elbírná:

[link]

de ez mindenképp:

[link]


A frekvencia lényegtelen esetedben.

2015. júl. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Csak vigyázz mert lehet hogy le hallgatnak vele
2015. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A második válasz linkjében található tényleg nem jó hozzá? Csak mert az lényegesen olcsóbb.
2015. júl. 15. 18:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Olvashattad, hogy a teljesítménye 50W. A hajvasalód milyen teljesítményű? Rá van írva.

Vajon olcsóbb megvenni egy kis teljesítményű adaptert amit az első percben leégetsz majd venni egy rendeset?

2015. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem is 50, csak 45W...
2015. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Biztosan igazad van, csak azert kerdeztem ra mert a jobbat nem tudom megengedni magamnak.

Ez az oldal

Elvileg a segitsegrol szol ez az oldal, imadom mikor a tobbet tudo emberek okoskodnak, ha nem akarsz segiteni, mert ugy veled ezt illene tudnunk, vagy utanna járni, nem kell...de pont azert ide írom ki mert ujj véleményekre vagyok kivancsi, emberektől

Nem arra, hogy valaki lenézően kioktasson

2015. júl. 15. 22:20
 9/9 A kérdező kommentje:
-ez az oldal
2015. júl. 15. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!