Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért áll le a kamerarögzítés...

Miért áll le a kamerarögzítés kb 50 perc után? A kamerával vagy az SD kártyával van a gond?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet:


Formáztam már FAT32-re is és NT-re is, az eredmény annyi lett, hogy csak a FA-t ismerte fel a kamera.


Viszont az meg érthetetlen, hogy tök mindegy, hogy csak VHA-ban avagy FHD-ban beszek fel, akkor is kb 50 perc után áll le, aztán az kamera-függő, hogy az egyik újrakezdi magától a rögzítést, a másik viszont leáll, és ismét REC-et kell nyomni (ez utóbbi idegesítő, mert ha megfeledkezek róla, azt hiszem hogy veszi, aztán mégse ... főleg hogy ez az 50 perc se mindig pont 50).


Mi a véleményetek? Ezek szerint a formázás nem segít, de akkor mi segítene?



2015. júl. 17. 09:38
 1/7 anonim válasza:

Szia!


Próbáld meg úgy,hogy a gépen formázod, ha van rá lehetőség!

2015. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szirty ***** válasza:

Nyilván elérte a file a 4GB méretet. Ennél nagyobb file nem lehet FAT32 köteten.

Nézd meg a kamera leírásában milyen file rendszereket ismer és keress olyat ezek között amelyiken nincs vagy nagyobb a file méret korlátja. majd formázd arra.

2015. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen, ezeket mind megtettem, ha számítógéppel formázom, akkor fel se ismeri a kártyát, csak akkor fogadja el, ha ő saját maga formázza, így viszont a jó isten tudja csak, hogy valójában milyen rendszerű.


géppel próbáltam mindkettőt, ahogy írtam, de nem volt jó neki.


Viszont ezt a 4 GB-os dolgot se értem teljesen, mert nyilván nem ugyanúgy 4 GB az 50 perc FHD-ban és HD ban és VGA-ban, pedig a kamera mindegyik felbontással leáll 50 perc után egységesen. szóval valahol máshol lesz a hiba sztem, de hát a műszaki leírás az egy vicc, a legalapvetőbb infókat se találom meg róla sajnos, kb olyan szintű, hogy hol kell bekapcsolni stb, de semmi érdemleges, komolyabb műszaki paraméter nincs.

2015. júl. 17. 11:50
 4/7 anonim válasza:
Le tudnád írni a kamera pontos típusát?
2015. júl. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nos sikerült:


több is van, de abban közösek, hogy felbontástól, GB-tól és típustól függetlenül, mindig 50 percnél állnak le.


1, Samsung SMX-F30BP

2, Samsung SMX-F40BP

3, Lark Freecam 4.0


Nég egy érdekességet észrevettem!! ha csak REC-et nyomok és hagyom magában venni (azaz nem érek hozzá!), akkor elmegy 58-59 percig, de amint csak egyszer is bele zoomolok, máris 28-30 percnél megáll a felvétel! na ezt add még hozzá az eddigi rejtélyekhez ... és a kártya is pedig a legjobb Sandisc I-es, szóval fullHD rögzítésére képes gyorsaságú, de több kártyával is próbáltam, mindnél ez a probléma.

2015. júl. 26. 09:21
 6/7 Szirty ***** válasza:
59 percig bírja az akku :)
2015. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
fix tápról megy, na meg akkor a zoom ... de amúgy jó :)
2015. júl. 26. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!