Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 10 gb ddr3 rammal minden...

10 gb ddr3 rammal minden játék elmegy? Több lent

Figyelt kérdés
ha a többit nem nézzük pl cpu,vga,hangkártya

2015. júl. 18. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:

A 10gb elég rossz párosítás.

Inkább 2x4 (az is bőven elég jelenleg mindenre, játékok terén)

Amúgy meg a cpu de inkább a vga a legfontosabb.

Lehet neked 10gb ramod, ha vga-d egy semmi, akkor nem fog menni semmi játék. Csak gyorsabb lesz a windows. :D

2015. júl. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 12 giga RAM volt és erezhetően jobb, mint 8 giga. Nem igaz, hogy nem veszed észre a különbséget. Gyorsabban bootol a gép, gyorsabbak a programok, jobban mennek a játékok. Manapság már 8 giga nagyon alap, ha valamit akarsz játszani, de ha később nem akarsz fejleszteni, akkor érdemes lehet feltankolni memóriából.
2015. júl. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Másodiknak nem igen van igaza, na de mindegy. :D

Ha gyors betöltődés, indulás kell akkor ssd.

S 8 gb tökéletesen elég switchben. :)

2015. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy van különbség 8 meg 12 között. Ha hosszútávra tervez, akkor 2x8 giga. Hamarosan jön a DDR4 és megugrik a RAM igény egy 2 éven belül. Nem biztos, hogy elég lesz 6-8 giga. SSD-re meg hülyeség pénzt ki, ha nem vagy krőzus, mert mindegyik drága. Azon kívül meg, hogy ráraksz egy windózt nem sok mindenre jó, mivel nem fogsz tudni túl nagyot venni, mert rohadt drága mind. Persze ha te vagy a Jani, akkor vegyed. Amúgy a gyorsabb bootot csak egy kellemes hatásként írtam, mivel ez az egyik előnye a több RAM-nak.
2015. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egy bizonyos mennyiség felett nem fogod észrevenni.

A 10gigabyte mennyiségként nem lenne rossz, de jobb a 2X4 vagy a 4X4 párosítás.

Utolsónak mondanám, hogy az ssd igenis nagyon hasznos, nem csak boot időben, hanem az összes rátelepített program érezhetően gyorsabban fut. Én se hittem el, aztán beruháztam egyre, és kellemeset csalódtam. Mindezt 16 giga ram társaságában! :P :D

2015. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!