Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Túlmelegedetett a gépem és...

Túlmelegedetett a gépem és nem indul újra. Mi mehetett benne tönkre? Esetleg van valami esély a megmentésére?

Figyelt kérdés

Tegnap 32C° volt a szobámban és én véletlenül bekapcsolva hagytam a gépemet 1-2 órára. Amikor visszaértem még ment.

Csak megnyitottam a skype-ot és a képernyő kékre váltott és nem tudtam a gépet kikapcsolni a gombjával, ezért kihúztam.

Pár óra múlva megpróbáltam elindítani és elindult(elkezdett világítani és a ventillátorok is elindultak), de nem hallotam azokot a hangokat, amiket hallani szoktam, amikor elindul és nem jött be a képe se a monitoron. Megpróbáltam kikapcsolni a gombján, de nem reagált rá semmit, ezért kihúztam. Ma megint megpróbáltam elimdítani, de ugyanez történt. Egyébként a gépem már megvan 1 éve és eddig még sohasem melegedett túl.



2015. júl. 19. 10:54
 1/1 Gergő14 ***** válasza:
Hmm ... Probáld azt ki hogy a videokartyat kicsereled vagy a ramokat nezd at mert lehet hogy kisult remelem tudtam segiteni
2015. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!