Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Roland EM-20 magyar nyelvű...

Roland EM-20 magyar nyelvű használati utasítására lenne szükségem. Nem találom a neten, csak angolul. Ha megvan valakinek, átküldené ímélben?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Érdekes hogy a magyar oldalon nincs belőle, esetleg nem itthon vetted?

2015. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De, csak nem én használtam kb 6-8 évig, és most kaptam vissza használati utasítás nélkül.

Volt hozzá, de nem tudom pontosan, szerintem az magyarul volt, mondjuk az angolból is ki tudom szedni ami kell, ha nagyon muszáj, csak jóval könnyebb lenne, ha lenne a neten magyar is. :-)

2015. júl. 21. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, mert akkor nem szokták kiadni magyarul ha nem forgalmazzák itthon. Megnéztem az összes hivatalos weboldalt és egyiken sincs magyar, mintha nem is létezne a modell. De azért elboldogulsz az angollal is szerintem, vagy megnézel egy ahhoz hasonló modellt, pl ezt:

[link]

Talán máshogy néz ki de a funkciók hasonlóak.

2015. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végülis felhívtam egy üzletet az előbbi honlapról, ahol mondták, hogy írjak az információnak, hátha el tudják küldeni, és már délelőtt meg is kaptam! Fantasztikusan gyorsak voltak! :-)
2015. júl. 21. 17:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Sikertörténet. :)
2015. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, bárcsak minden ilyen könnyen menne! :-D
2015. júl. 22. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!