Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem fogadja el a Paypal...

Miért nem fogadja el a Paypal a bankkártyámat?

Figyelt kérdés

Most regeltem a paypalre és mikor már ott tartok, hogy a kártya típusát stb. kell megadnom, kéri a számlaszámot és utána meg nem fogadja el :(

"Please enter a valid credit card or debit card number."

Ezt írja...természetesen tudom mit jelent, de nem értem miért írja ki...kötőjel és space nélkül írom be :(



2015. júl. 20. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen bankkártyával próbálkozol? Elmúltál 18?
2015. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erste Diákszámla, Visa és igen, 20 vagyok :)
2015. júl. 20. 16:22
 3/5 Mojjo ***** válasza:
Valódi Visa, vagy Visa electron?
2015. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Visa Electron is valódi Visa, nemcsak a Classic.


Az Erste Diákszámlához alapból Visa Electron jár. Amit neten nagyon régóta lehet használni gond nélkül.


Lehet, hogy triviális kérdések, de aktiváltad már illetve van rajta pénz?

2015. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Neuhauser László ***** válasza:

"kéri a számlaszámot"


NEM a számlaszámot,hanem a bankkártyád adatait kell megadni:


Elejéről:


Card Number: kártyaszám (16 számjegy)

Expire/Exp.: Lejárat ideje

Owner's name: Kártyára írt név (Tulajdonos neve) - Meg kell egyezzen a PayPal regelt névvel (legalább részben, pl vezetéknév)


Hátul:


CVC: az aláírásnál található számsor utolső három számjegye, a CVC kód


Ezután kell, hogy a számládon minimum 400 ft legyen, mert ennyit levon egy tranzakcióval, amiről értesítést kapsz és annak a közleményében lesz egy négy számból álló kód.

Ezzel a kóddal tudod igazolni, hogy a kártya a tied, amint ezt megadod a PayPal-ban a levont 400 ft-ot jóváírják a PayPal számládon

2015. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!