Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Normális ha az ASUS laptop...

Normális ha az ASUS laptop töltő nagyon forró?

Figyelt kérdés
Meg sem lehet fogni.

2015. júl. 22. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Az bizony nem normális..egy hete nálam is előfordult, de nekem a gép is nagyon meleg volt..

hibaüzenet nem volt, ezért kihúztam, kikapcsoltam.

Kerestem egy asztali ventillátort, azóta azzal hűtöm, de már nem melegszik(forrósodik) annyira...


az a helyzet, hogy lövésem sincs, mi lehetett az akkori forróaodás oka...

most is meleg, saccpekábé 45 fokos..ez a normál.

a hosszú konnektorban még van vagy öt töltő éllandóan üzemben, de egyik sem meleg ennyire..

LG, Nokia, Samsung,tablet.


húzd ki, majd egy óra múlva vissza. lehet, hogy csak valami bekavart..hogy mi azt ne kérdezd..

2015. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A gépem is nagyon meleg főleg bal oldalt alul :/ Azon gondolkodom, hogy lehet el kéne vinni kipucolni a gépem. Amúgy mindig ilyen a töltő,legalábbis egy ideje :/
2015. júl. 22. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!