Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a laptophoz?...

Mit szóltok ehhez a laptophoz? :D Megéri-e az árát

Figyelt kérdés
Első sorban internetezésre film nézésre és kicsi játékra használnám :D Megéri az árát vagy inkább nézzek mást? Proci: Intel Core i5 1.8 GHz Turbo Boostal felmegy 2,6GHz re, 4GB RAM de még vennék bele még 4GB ot (azaz 8GB), Radeon HD 8530M 1GB vidi kártya, Windows 8.1 upgradable to Windows 10 ez igy összesen 132.000ft lenne. Ha esetleg ebben az árban tudtok vagy találtok jobb laptopot akkor szivesen megnézném azokat is :D Köszönöm előre is mindenkinek a válaszokat.

2015. júl. 24. 20:11
 1/1 szántóvető ***** válasza:

[link]

amit kinéztél az szerény vga-val rendelkezik,felesleges 8 giga RAM neki.amit én linkeltem az kicsit drágább és oprendszer nélküli,én mégis inkább ezt választanám.

2015. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!