Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell beállítani a...

Hogyan kell beállítani a dolgokat a fényképezőgepemen?

Figyelt kérdés
Van egy Fuji finepix s1000fd fényképezőgépen, de nem igazán tudom kezelni. Hogyan kell élesebb képet csinálni, vagy olyat, hogy hátul homályosab legyen, meg hasonló dolgokat? Záridő, rekesz stb. nem értem...
2010. márc. 6. 14:34
 1/4 anonim válasza:
Van a tetején az a forgatható tárcsa. Azt az én gépemnél (Canon Powershot SX20 IS) az M állásba kell tekerni, ott mindent manuálisan be lehet állítani. De ha adtak hozzá használati útmutatót, benne van.
2010. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pontosan nem tudom hogy működik az a gép de biztos van leírása, ha hátul homályosabbat akarsz akkor mélységélességet kell csökkentened vagyis a rekeszt nyisd ki amennyire csak tudod, ha összehúzod a rekeszt akor a hátsó tárgyak is élesebbek lesznek viszont veszítesz a fényből ezért hosszabb záridővel tudsz csak fényképezni, [link] itt egy jó leírás
2010. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Csak alap használati útmutató van hozzá...

Bocsi, de nem tudom elmagyarázni, nekem ez csak személyesen megy. Olvass utána sztem, az sem árt. Biztos vagyok benne, hogy van pdf-ként 100 fajta könyv, ami általánosan bemutatja a gépek kezelését. A jelzések általában ugyanazok.

Hogyhogy ilyen gépet vettél? Elég lett volna kisebb tudású, vagy komolyabban bele akarsz vágni a fényképezésbe?:)

2010. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Szeretek fényképezni, és kreatív is vagyok, csak a kezelést kell jobban elsajátítani. :)
2010. márc. 6. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!