Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan mondhatom le az 1GB...

Hogyan mondhatom le az 1GB Automazikus ExtraAdat-ot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vodafone automatikusan ad 1Gb ExtraAdatot 1000 Ft-ért, amikor az adatforgalmam nullázodik. Én nem szeretném ezt a plusz 1GB adatforgalmat. Azt olvastam, hogy a Netinfo oldalon, illetve a 1270-es telefonszámon mondhatom le. A Netinfo oldalon nem találtam meg a helyet, ahol lemondhatom, a 1270-esen keresztül meg SMS-ben hogyan kell lemondani vagy fel kell hívjam őket?


(Nem telefonon lévő internetről van szó)


Előre is köszönöm!



2015. júl. 27. 19:32
 1/4 Neuhauser László ***** válasza:
Hívd fel a 1270-et kapcsoltass ügyintézőt, el fogja kérni az 5 számból álló ügyfélbiztonsági jeélszavadat majd látni fogja, hogy miléyen előfizetésed van és ezt módosítani tudja majd
2015. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Neuhauser László ***** válasza:

Ja és "bejelentkezéskor" a "másik számról kíván ügyet intézni" menüpontot válaszd majd amikor ezt kérdezi a gép

Mivel gondolom a mobilnetes számról nem tudod hívni őket :)

2015. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

netinfo.vodafone.hu-n az adatforgalom résznél tudod lemondani


de minek? az automatikus plusz adat olcsóbb, mint ha simán vennél pluszba

2015. júl. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BejczyP válasza:

Küldd az adatopcióhoz tartozó lemondó kódot a 1270-re:

Havi megújuló 100 MB - XHAVI100M

Havi megújuló 500 MB - XHAVI500M

Havi megújuló 1 GB - XHAVI1000M

Heti megújuló 100 MB - XHETI100M


[link]

2017. ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!