Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Leragasztott webkamera, miért?

Leragasztott webkamera, miért?

Figyelt kérdés
Egy programozó ismerősöm laptopján láttam ,hogy a webkamera le volt ragasztva..mit gondoltok miért?

2015. júl. 29. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért ha feltörik ne lássanak semmit.

Tehát ha valaki tudatosan felhackeli akkor látja a kamerán keresztül mit csinál az illető.

Elvileg felesleges, mert ennyi erővel a telefon kamerája is ragaszthatnánk ilyet.

Felesleges mert szerintem senki nem akarja órákon keresztül bámulni más arcát egy webkamerán keresztül.

2015. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam is le van ragasztva.

Jobb a békesség. Majd ha használni akarom, leveszem róla.

2015. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Hallottam már olyan történetet, amelyben egy nőt úgy zsaroltak meg, hogy az illető azt állította, figyeli. El tudta mondani, milyen ruha van rajta, mikor tartózkodik a szobában, annak melyik részén áll, és mikor nem.

Mindezt úgy, hogy nem is azon a településen élt, és csak a webkamera képét látta.

2015. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
laptopokban a webkamera mellett van egy kis led, ha az akkor világít amikor te nem használod a kamerát, akkor gáz van. Én csak azért nem ragasztom le, mert tudom, hogy úgyis világít, ha a kamera használatban van.
2015. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!