Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom ellenőrizni,...

Szőrös István kérdése:

Hogyan tudom ellenőrizni, hogy működik e a laptop ps2 port?

Figyelt kérdés
Szépen leöntöttem a laptopomat kávéval és nem működik a billentyűzetem. Mielőtt drágán megveszem az új billentyűzetet megszeretném tudni (másik billentyűzet segitsége nélkül), hogy az alaplapon működik e a port egyáltalán.A windows eszközkezelő billentyűzethez ugyan ezt irja: PC/AT kibővitett PS/2 billentyűzet (101/102 gombos) de nem akarom ezt életbiztositásnak venni. Esetleg valami program ami teszteli. Előre is köszi a segitséget!

2015. júl. 31. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. annyira lehetseges igy tesztelni, mint egy konnektort villasdugo nelkul. Egyebkent meg vegyel USB-s billentyuzetet, az garantaltan mukodni fog.
2015. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Neuhauser László ***** válasza:

Így van, vegyél egy USB-set, vagy valakinél nézd meg egy PS2-essel, hogy megy-e

De egyébként nem "méregdrága" már olcsón is (2.000 Ft) is lehet kapni jó bill.t

2015. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért nem tartanám ennyire lehetetlen dolognak szoftveresen. Nekem nem megfelelő az usb billentyűzet cipelése nem csak otthoni körülmények között használom és egy újabb tipusu pl az enyém asus gyári billentyűzet 20ezer forint ami nem kis összeg. De inkább bedobom egy szervizbe és pár száz forintér megnézik nekem.
2015. júl. 31. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!