Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem fogadja el az...

Miért nem fogadja el az eredeti játék termékkódját a Sims 4?

Figyelt kérdés
Megvettem a játékot és feltelepítettem minden jól működött,de letöröltem a gépről. Most újra szeretném felrakni,de nem engedi,mert azt írja a telepítő kódot már felhasználtam. Most mi a teendő? ezt miért nem fogadja el az eddigi simseknél nem volt ilyen.

2015. júl. 31. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Az eddigi Sims játékok nem Origin alatt voltak kiadva, ezért ott nem Online aktiválás volt, a Sims 4 óta a telepítőkódok egy telepítésre használhatók és újra nem lehet őket használni. Ez benne van a szerződési feltételekbe amit elfogadtál az első telepítéskor (sajnos úgy látszik nem olvasod ezeket).
2015. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és akkor most mit tudok csinálni? fölöslegesen dobtam ki 10 valahány ezret? :((
2015. júl. 31. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Legjobb tudomásom szerint igen, de talán megéri írni vagy felhívni az ügyfélszolgálatot.. Bár újratelepítés előtt kellett volna Originből eltávolítani akkor most nem lenne problémád..
2015. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az originben nincs benne mindenhonnan törölve lett.
2015. júl. 31. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!