Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Canon vagy Fujifilm Finepix?...

Canon vagy Fujifilm Finepix? Fényképezőgépet szeretnék vásárolni max 75. 000 Ft-ig. Melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Eddig ezeket a Finepixeket néztem: S8000fd,S8100fd,S1000fd


Canon közül pedig:

Powershot S5 IS


2008. szept. 5. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Panasonic Lumixokat ajánlom neked, Leica obival verhetetlenek. 75 -be simán belefér, és nagyon nagyon jó arra, hogy megtanulj fotózni.
2008. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a Sony H7-es gépét javaslom, eszméletlen miket tud!


[link]

2008. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ne hallgass rájuk- mán elnétést...:)- Mindenképp Fuji Finepix-et vegyél,csodálatos optikákat csinának,vaku nélkül fotózok szigorúan,és még félhomájban,sőt,este is lehet nagyon jó képeket csinálni velük.Nekem kettő is van,az egyiket öt-hat éve vettem 200.000-t,a másikat idén 65.000-t.Kiváló mind....
2008. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem is fuji finepixet, nekem eddig volt mindkettő,a fuji jobb egy fotóboltos haverom is azt ajánlja, pedig canont árul. utóljára a finepixem volt most adtam el,vettem egy pentaxd200-at. mindenképp fujit,de neten nézd meg a fórumokat is.
2008. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pontosan 5 éve használok egy FinePix S602Z-t. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Kifogástalanul működik, ha újat veszek, az is FinePix lesz.
2008. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fuji! nekünk 3 fuji gép van a családban és teljes mértékig meg vagyunk velük elégedve.
2008. szept. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mire kell neked a gép? Megtanulni fotózni? Vagy csak kattogtatni, a családi albumba?

Ezek hiányában, most csak annyit mondanék, hogy mindenképpen fogd a kezedbe a gépet, és teljesen mindegy miket tud, ha nem kényelmes, nincs vele összenőve a kezed, a világért se vedd meg.

Amit a többi hozzászóló ajánlott, géptípusok, kategóriájukban nagyjából egyformák, szóval bármelyiket választhatod, én a Panasonicot illetve a Sonyt választanám a Leica ill. a Zeiss objektív miatt.

Igazából a pixelek száma nem olyan fontos ám, mint amekkora jelentőség tulajdonítva van neki, viszont az objektív gyújtótávolsága azért legyen meg 35-38 mm

2008. szept. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a hozzászólását.

Igazából fotózni szeretnék megtanulni, azért kérdeztem, hogy melyik gépet érdemes megvenni.

2008. szept. 8. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!