Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Szóval, ha...

Nagyon fontos! Szóval, ha "letöröltem" a fényképezőn a képeket, akkor azt visszalehet állitani? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Szóval,rámentem véletlenül arra,hogy -formázás és most meg nincsenek képek,visszalehet állitani,vagy nem?mert rengeteg jókép volt rajta :/

köszönöm a gyors válaszokat.

ja és ha segít:samsung S1070-es.


2010. márc. 7. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom hogy nem mert egyszer ismim ugy járt és nem tudták visszaállitani
2010. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Sajnos nem!
2010. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az előttem válaszolók sajnos nem értenek kellőképpen a témához így nem is adtak megfelelő választ. Van rá mód véglegesen törölt vagy akár még formázott memóriakártyán tárolt adatok visszaállítására is. Ettől függetlenül a siker (sajnos) nem garantált, de elképzelhető hogy visszaállíthatóak a képeid vagy legalábbis egy részük. Lényeges, hogy a visszaállításig semmilyen írási műveletet ne hajts végre rajta. (ne fényképezz rá, ne használd a fényképezőgépedben, ne másolj rá semmit, ne formázd újra stb. )

Laci

2010. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha

1. gyorsformázás volt, és nem mélyformázás

2. nem másoltál, vagy csináltál időközben új képeket


akkor esélyes lehet visszaszerezni az adatokat.

Próbálkozz a getdataback nevű programmal.


Ha viszont mélyformázás volt, akkor ez már nemsokat segít, viszont egy erre szakosodott cég még visszanyerheti az adatokat. Persze jó sok pénzért...

2010. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia még 1x!

Majd elfelejtettem lényeget a CardRecovery nevű program fogja elhozni Neked a várva várt sikert!

Laci

2010. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Csináltam fényképet,mert a rémületben azthittem,hogy a fényképező rossz,és akkor csináltam gyorsan egy próba felvételt,szóval akkor már nem segít az a program?

ha meg igen,akkor azt le lehet tölteni?

2010. márc. 7. 18:21
 7/15 anonim ***** válasza:

Meg lehet próbálni. Képzelj el egy kréta táblát ami tele van irkálva. Az írások rajta az adatok, ha ezt egy gyenge mozdulattal szivaccsal letörli valaki, még egy részük halványan, de ott marad. Ha viszont írsz rá ismét, akkor lehetséges, hogy a régi adatok egy részére írtál. Noh, azt már nem lehet előhozni. Egy kép készítésekor meg össze vissza irkál a gép. Nemtudni mely adatok sérültek.


Szóval meg lehet próbálni, de valószínűleg 1-2 képed elveszett.

2010. márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Letöltöttem és már csinálja is,nem tudom mit,de valamit csinál :D
2010. márc. 7. 18:32
 9/15 A kérdező kommentje:

Szóval,készen vannak a képek,meg is találta őket,de most a végén íra,hogy fizetnem kell érte,meg regsiztrálni stb.

Van ugyanilyen programm ezek a feltételek nélkül is?

2010. márc. 7. 18:56
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez azt jeleni, hogy megvannak a képeid. Szuper gratulálok!

Menthető a helyzet. Valószínűleg demo változatot sikerült letöltened. Azt nem írtad, hogy melyik program melyik verzióját használtad...

Laci

2010. márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!