Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 18 éven aluli személy átvehet...

18 éven aluli személy átvehet csomagot?

Figyelt kérdés
iparfümériáról rendeltem és 13 éves vagyok úgy tudom hogy alá kell irni valamit. és még egy kérdés ugye megadtam a lakcímemet és ha a szüleim nem lesznek itthon akkor átvehetem? több (valószinű h nem lesznek itthon)

2015. aug. 3. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
14 alatt nem adhatnak át, nekem 14-17 éves koromig kérték a személyimet, hogy elmúltam-e már 14, mert mindig is fiatalos arcom volt :)
2015. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és akkor ha nem vehetem át akkor mit csináljak mert irtam hogy a szüleim nem lesznek itthon??
2015. aug. 3. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Testvér? Hívd át a nagyszüleidet, vagy akár a szomszéd is átveheti a te jelenlétedben.

Postán őrzik asszem 3-4 napig.

2015. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
testvérem 8 éves...szomszéd ház nyaraló ....és a másik ház üres... de köszii szépen...
2015. aug. 3. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!