Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tönkremehetett a laptopom aksija?

Tönkremehetett a laptopom aksija?

Figyelt kérdés
Elromlott a laptoptöltőm, megtört, majd szétnyílt. Így töltöttem egy darabig a laptopom, amikor egyszer csak teljesen feladta a szolgálatot. Nem töltött, a laptopom kikapcsolt, majd egy fél napig nem bírtam bekapcsolni sem, aztán fél nap után sikerült. Most lett új töltő rendelve, délután érkezik, de közben a régi is meg lett csinálva. A laptopom jelzi, hogy töltőn van (a régi töltővel), de nem tölti, és ha kihúzom, ki is kapcsol a laptopom. Az aksija tönkremehetett, amiért a hibás töltővel töltöttem az elején egy darabig, vagy csak így, megjavítva nem tölt a hibás töltő?
2015. aug. 5. 12:43
 1/2 E1D1E ***** válasza:

Úgy tűnik a leírásod alapján, hogy a sejtésed jó a rosz akuval kapcsolatban, bár a windows ki szokta írni allulra, hogy szar az aku és cseréld ki.

Benevezhetsz egy új akkura is!

2015. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ismerősömnek is ez volt. Valszeg szar az akku.
2015. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!