Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valamiért nem jó a laptopomba...

Valamiért nem jó a laptopomba a wifi, amikor megvettem akkor még münkodöt. Mi a baja?

Figyelt kérdés
Van egy Apple powerbook g4 15"inch" laptopom és amikor meg vettem akkor münködt,,még itthon is jó volt de amikor behoztam a szobamba akkor mar nem fogta a netett lehet hogy valamit elnyomtam, vagy nem tudom. Kérlek segitsettek.(1 napja vásárolt)
2015. aug. 5. 18:12
 1/1 anonim válasza:

Hát erre csak azt tudom mondani hogy megszívtad. Lehet hogy valami szoftveres beállítás rossz vagy ha hardveres problémás van akkor garanciával tudod visszavinni, mert az apple termékek nem nagyon bonthatók, javíthatók (mert nehogy más szervizeknek haszna legyen a apple-n kívül)


Inkább vettél volna egy Thinkpand T530 -as at, ha engem kérdezel, most még be lehet szerezni használtan (200 000Ft körül), és az egy biznisz kategóriás laptop, megéri azt a kevés pluszt rákölteni.

2015. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!