Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem ajánlani akár...

Kicsiteki kérdése:

Tudnátok nekem ajánlani akár gyártói marketing, akár személyes tapasztalat alapján strapabíró laptopot?

Figyelt kérdés
Kütyügyilkos vagyok. Így, nagybetűvel. Ami árammal/elemmel/aksival működik, az nálam három hónapnál többet nem bír. Egyedül a nyolcéves Nokiám a barátom XD Most viszont egyetemre fogok menni, ahová MUSZÁLY laptopot vinnem, de nagyon félek, hogy drága pénzért megvesszük, én meg még abban a hónapban kinyírom. Remélem, tudtok segíteni :)

2015. aug. 6. 12:19
 1/3 anonim válasza:
Asus 550L, nálam bírja, de lehet,hogy azért mert vigyázok rá, minden esetre sokat bír az akku, és a hardver is jó.
2015. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebben az eseteben a helyedben a Dell Latitude vagy a Lenovo Thinkpad szériából vennék, újonnan elég drágák, de ha használtan veszel, akkor is jobban bírja a strapát, mint egy új 100 ezres gép.


Esetleg, ha mindenképpen újat akarsz olcsóbban, akkor az Acer Travelmate vagy a HP Probook szériából vennék.


Amit nem ajánlok:

Lenovo Ideapad, Dell Inspiron, Hp Pavilion, Acer Aspire, és az ehhez hasonló szériák, hiszen itt ugyanannyi pénzért nagyobb teljesítményt (erősebb proci, VGA, stb) kapsz olcsóbban, viszont kevésbé strapabíró, könnyen tönkremegy, szétmegy.



Ennek ellenére, ha éppen csak szövegszerkesztésre, netezgetésre, stb veszed, akkor ki lehet már fogni jó, kétmagos Thinkpad-et, vagy Latitude-t 30-40 ezerért is, ha szükséges, vehetsz bele még 2 giga ramot (ha csak kettő van benne), hdd-t kicseréled ssd-re, szükség esetén 10 ezerért egy új akkut, és sok gondod nem lesz vele, ha a teljesímény elég neked.


Win10 már elég jól van optimizálva.

2015. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

viszont egyetemre fogok menni, ahová MUSZÁLY


Ja egyetem, de HEJJJJEN írni nem tetszik tudni?

A jövő értelmisége. De semmi gond. Elvégre az egyetemen se késő azt megtanulni amit ál. isk. 1-4-ben kellett volna.

Fonetikai súlyváltozás, mikor is? XVII. század?

2015. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!