Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek mit lehet tenni?...

Szerintetek mit lehet tenni? Vezetékes és internet szolgáltató váltás (részlenet lent)

Figyelt kérdés
Digi vezetékes telót és netet szerettem volna beköttetni a "téhom" helyett. A hűség lejártának napján mindkét szolgáltatást felmondtam, és online megrendelést adtam fel, melyre a digi telefonon reagált: technikailag minden ok, de menjek be személyesen, mert az gyorsabb. 4 nap múlva bementem (akkor volt ügyf.szolg. este 6-ig / addigra a té visszaigazolta a felmondást, és megszüntette a szolgáltatást), és a digi ügyintézője álsajnálkozva mondta, hogy nem érti, nálunk csak a műholdas tv megy, más szolgáltatást ott nem tudnak adni. Kérdeztem milyen más alternatíva van, de nem tudott segíteni. Megnéztem a Hírközlési Hatóságnál (NHH/Tantusz), a digi hivatalosan is tudja adni ott a kábeles szolgáltatásokat(!). Namost ittvagyok teló/net nélkül. Szerintetek? Fogyasztóvédelem? NHH? Homár? A Té azt mondta, X-ezer ft bekötési díjért új, de drágább csomagban tud telót és netet adni újra, de azis 30 nap átfutással lenne...
2010. márc. 8. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss de te most a két szék közül a földre ültél.Szerintem egyszerűbb lett volna előbb bekötni az újat és csak utána lemondani a régit.Most gyorsba meg talán egy mobilteló és egy vitamaxos mobilnet ,amíg valami normálisabb kapcsolat nem lesz.
2010. márc. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Te kapkodtat el a dolgot, ne a szolgáltatókat hibáztasd. Máskor járj el körültekintőbben!
2010. márc. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dehát nem elég körültekintés az, ha a kiszemelt szolgáltatót megkérdeztem, ő azt mondta, hogy a címemen kiépítik(!), csak rendeljem meg, és ez a beszélgetés rögzítve is lett? Nem elég körültekintés, ha a Nemzeti Hírközlési Hatóság e célú listáján ellenőriztem? Minden stimmelt, ezért mondtam fel, és indítottam el az igényléssel a Diginél a dolgokat. Mit kapkodtam el? Nem a szolgáltató a hibás, ha hiteget? Nem a fogyasztó félrevezetése ez?
2010. márc. 8. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!