Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jó vágó programot keresnék....

Kissdorina11 kérdése:

Jó vágó programot keresnék. Link? 14/L

Figyelt kérdés
Ha valaki ráér egy kicsit, akkor leírná (vagy belinkelné) nekem h hogy kell használni? Nem csináltam még ilyet és szeretném megtanulni. Nem tudom, hogy külön program-e, de mozgókép vágás, feliratozás, stb. érdekelne. Szóval minden ami a mozgókép szerkesztéséhez tartozik...

#vágás #mozgóképszerkesztés
2015. aug. 8. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Kicsit bonyolultabbak de mindenképpen jobbak:

SONY Vegas Pro, ADOBE Premiere

Nehéz őket használni annak aki nem érti, de könnyen bele lehet tanulni, linket adok ha kell:

sonycreativesoftware.com - Vegas Pro

adobe.com/products/premiere.html - Premiere

Azonban egyik se ingyenes természetesen, de kártyával online is meg tudod venni.


Egyszerűbb és könnyebben használható a Movie maker, ami bár negyed annyit se tud talán hasznát veszed attól függ mit szeretnél pontosan :)


Keress privátba ha még van kérdésed :)

2015. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!