Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a CASIO karóráról?

Figyelt kérdés
[link] ez lenne az nekem ez nagyon tetszik,így teljesen fehér számlappal,ez az ár még belefér 50 ezer FT ig,és csak azok írjanak akiknek már volt ennél olcsóbb vagy drágább de mindenképpen CASIO karórájuk,köszönöm.itt egy videó is róla https://www.youtube.com/watch?v=2lww_zwPFWU
2015. aug. 8. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos jó lehet, ha neked ez tetszik akkor nem fogod megbánni ha megveszed!:)


Igaz nekem más stílusú, de Casio órám van, fehér G-shock fekete hátlappal (GA-100B-7A), én teljesen meg vagyok vele elégedve, strapabíró, pontos és minőségi.

Ugyanígy Timecenterben vettem, kedvesek,segítőkészek, jó áron adják és még választható ajándékot is adnak mellé.


Emellett 2 testvéremnek is Casio órája van, mindketten teljese mértékben meg vannak elégedve velük kb 3-4 év használat után.

2015. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!