Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A 3 TV közül melyik lenne a...

A 3 TV közül melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

filmek nézésére használnám

[link]

[link]

[link]



2015. aug. 9. 09:10
 1/7 A kérdező kommentje:
a második emagos link azért nem magyar mert csak itt írtak méretet, pontosabb leírást
2015. aug. 9. 09:12
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül az LG a legjobb. A no-name tévéket kerüld nagy ívben. Bátyámnak szórakoztató elektronika szervize van, azok mind hulladékok belülről.


Mondjuk én ezek közül egyiket sem venném meg. Gyűjts még hozzá egy kicsit (nem kell sok) és ne érd be HD Ready felbontással, hanem vegyél Full HD-t az alábbi márkákból: Sony, Panasonic, Sharp, Samsung, LG, Philips.

2015. aug. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, Köszi
2015. aug. 9. 09:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél HD- Ready (1366*768-as) TV-t, mert ilyen méretben élvezhetetlen. Csak egy kicsivel drágább ez, de jobb vétel.

[link]

2015. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké, és ez milyen? [link]
2015. aug. 9. 12:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi különbség, a te döntésed. Vagyis csak annyit a különbség hogy a Samsung amit küldtem az A+ energia osztályba tartozik, az LG pedig A-ba, ha ez számít de szerintem nem sok a különbség a kettő között, úgyhogy ez elhanyagolható. Melyiket szeretnéd: LG vagy Samsung. Nekem LG van, mindig is az volt mert soha nem volt vele problémám. A Samsungot nem ismerem, a mosógépem az, azzal sincs baj. Az LG-nek a 2 szélén van a talpa, arra figyelj (nagyobb terület kell lerakni).
2015. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem, Köszi

Az LG-s tv jobban néz ki szerintem :D

2015. aug. 9. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!