Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hiányzik a nyomtatóból a "RAM"?

Trickentrack kérdése:

Hiányzik a nyomtatóból a "RAM"?

Figyelt kérdés

Szereztem egy nyomtatót, működik is, viszont a számítógépről nem tudok vele nyomtatni.Érzékeli a számítógép ,de azt írja hogy hibás az usb.

Idáig nem vettem észre hogy a hátsó bemeneti csatlakozók mellet oldalt van egy levehető panel. Levettem és azt látom hogy nincs benne egy régifajta ram szerű valami.

Ilyent hol lehet kapni vagy az jó hogy keresek egy régi gépben ramot?



2015. aug. 12. 12:05
 1/2 A kérdező kommentje:
A kép lemaradt: [link]
2015. aug. 12. 12:15
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Jó lenne tudni a nyomtató _pontos_ típusát! Egyébként valamilyen SD ram mehet bele de elképzelhető, hogy ebbe a modellben gyárilag nem volt csak ugyanolyan az alaplapja mint annak amibe igen. Ez a ram amúgy átmeneti tárként működik,komolyabb MFP-kben még vinyó is van...

2015. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!