Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy elinduljon a...

Mit tegyek hogy elinduljon a Sims 3? Hibaüzenet, stb. EREDETI

Figyelt kérdés

Sziasztok, 914 órát játszottam a Sims 3-al, és ezt írja ki indításkor :

A termék licencében meghatározott limit betelt!

Ezzel mit lehet tenni? Az EA-nál találtam ezt a megoldást, de elakadok benne, fordító meg összevissza fordít, angolul nem tudok.


Ezt találtam az EA-nál : [link]


Valaki segítene? Nagyon szeretnék vele játszani, ha már szabin vagyok. Ha valaki leírja nekem magyarul az is jó.

Konkrétan ott akadtam el hogy a Wow 6342 Node mappa nincsen, ennyi. Helyette sima electronic arts van, az utoljára feltelepített kiegre rámentem, ott az alapértelmezettere, ot megadtam az alapjáték termékkódját, kiírta hogy várjak mer nem tud kapcsolódni a licencelési szolgáltatáshoz, aztán pedig kiírta ugyanúgy hogy a meghatározott limit betelt.......


Ha zavaros akkor bocsi

Ja, és a játék eredeti.


2015. aug. 13. 13:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!