Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül lemondani egy...

Hechs20032 kérdése:

Mennyibe kerül lemondani egy 24 honapos szerzodest a UPC nél?

Figyelt kérdés

2015. aug. 14. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyiba, mintha fizetted volna 24 hónapig
2015. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt azert nem hiszem.
2015. aug. 14. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:

UPC kicsit másképp fogalmaz ebben a témakörben...

"A lejárati idő előtti esetleges szerződésmegszüntetéskor a lemondás napjáig igénybe vett kedvezmények összegét felszámíthatjuk"

Magyarul, ha jól értem, akkor az eddig kapott kedvezményt kell csak kifizetned. Tehát Fogalmam sincs, milyen csomagod van, nem is lényeg... teszem azt fizettél eddig 2000-et havonta s hűség nélkül 3000 lett volna, s a 24 hónapból letelt eddig 10, akkor 10×(3000-2000) azaz 10.000 Ft kártérítést kell fizess.

DE van itt egy elég érdekes dolog, mégpedig az, hogy "felszámíthatjuk", nem pedig felszámítjuk(!), szóval ez arra enged következtetni, hogy egyéni elbírálás alapján döntik el, kit mennyiért engednek el, lehet a felmondás okától függ, hogy egyáltalán kell-e kártérítést fizetned vagy sem, de a max. az nyilvánvalóan annyi lehet, amit fentebb írtam.

Mindenesetre ide nem járnak a UPC-sek, sosem értettem miért nem a szolgáltatótól kérdeznek ilyeneket.

2015. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!
2015. aug. 18. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!