Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Enyit tud csak ez a laptop?...

Enyit tud csak ez a laptop? Vélemény az asus laptopokról? Mi a max játék amit élvezhetően elvisz az r5 m230? Mit kell álítani hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Vettünk egy asus laptopot amiben egy amd a2 6110 proci egy integrált vga és egy r5 m230 1 gb vga van meg 4gb ram. De a need for speed most wantedet a régit csak közepes graffon viszi és azt is csak 1024*768 ban és feljebb se lehet állítani a grafikát. Szerintem enyire tuti nem gyenge mikor a far cry 3 bf3 is játszák vele.
2015. aug. 16. 09:20
 1/6 szántóvető ***** válasza:
71%
a cpu nagyon gyenge,gyengébb mint a legszerényebb i3-as proci.vga detto ugyanaz,gyengébb mint egy intel hd 4400-integrált vga.ezzel te nem fogsz fry cry3-at játszani.hogy sikerült ilyen gyenge gépet venni?mennyibe került?vissza kéne vinni és becserélni valami jobbra.
2015. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az intel hd 4400 nem gyengéb az r5 m230 ird be googlebe hogy hd 4400 vs r5 m230 ott erősebbnek irja jóval.
2015. aug. 16. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Küldjed vissza, ha a neten rendelted, ez nem játékra való laptop, azért fut gyengén, mert nagyon lassú a benne levő processzor és videokártya.
2015. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szántóvető ***** válasza:
100%
jól van lehet hogy erősebb de nem sokkal.hallgass a 3-as válaszolóra,ez nem játékra való laptop.
2015. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem is játékra vettem van otthon egy gép amin simán fut minden csak idegesít hogy ezen a laptopon amin a far cry 3 is megy 30 fpsel nem megy egy régi need for speed de mondták hogy lehet azért mert nem teccik a játéknak a 8.1 és próbáljam meg valami másiikal sztem felrakom rá a dead space 1 azt majd meglátjuk mit produkál mert enyire gyengének nem kéne lennie sztem mert mondom láttam videót róla hogy nagyobb játékokkal játszanak sőt igy egy oldal ahol vannak tesztek:

[link]

görgesétek az aljára, szóval lehet hogy nem erős a lapi de egy 5-6 éves játékokkal nem kéne gondban lennie bocs a helyesírási hibákért nem vagyok otthon és mobillal írok :D

2015. aug. 16. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:
De, gyenge játékra, értsd meg.
2015. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!