Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vezetéknélküli mikrofon jelét...

Vezetéknélküli mikrofon jelét fogadni tudó és fülhallgatókimenetre továbbító eszközt keresnék, minden ajánlat érdekelne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hallássérült vagyok és számomra az előadás követése egyszerűbb lenne, ha előadónak odaadok egy kis mikrofont, én pedig a nálam lévő eszközbe - ami valamilyen módon összeköttetésben lenne a vezetéknélküli mikrofonnal - bedugnék egy fülhallgatót és azon keresztül hallanám az előadó hangját.

Mivel, milyen eszközökkel oldható ez meg, milyen lehetőségeim vannak?

Sztereo Bluetooth vevővel gondolom megoldható a probléma, ezen kívül nem tjudom, szóba jön -e valamiféle FM rendszer.

Idegenvezetőknél szokott ilyen mikrofon lenni, csoportnak kiosztják a nyakba akasztható dobozkákat a fülhallgatóval, na gondolom az ilyen eszközök ára meglehetősen magas, nekem egyetlen eszköz és mikrofon páros kellene...

A speciálisan hallássérülteknek gyártó cégek hallókészülék-kiegészítőket gyártanak ilyen célra, meglehetősen magas áron, valamint nem lehet tudni, hogy meddig kompatibilis valami az adott eszközzel abban az esetben...

Én remélem, bízom benne, hogy olcsóbb megoldás is van, amit fentebb leírtam, erre lenne szükségem.

Tudnátok neveket, hivatkozásokat írni, amelyek olyan termékekre mutatnak, amelyek jók lehetnek nekem?

Semmilyen feature, LCD kijelző sem kell, kizárólag a célnak feleljen meg és legyen minél olcsóbb...

előre is köszönöm a segítséget!



2015. aug. 19. 12:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!