Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Paypal számláról szeretnék...

Paypal számláról szeretnék fizetni, miért kér bankkártyaszámot?

Figyelt kérdés
Ha a paypalhoz rendelt bankkártyámmal fizetnék,tudom hogy kell a szám,de én a feltöltött paypal egyenlegemet szeretném fizetésre használni. Így nem tudom,hogy most ezt "nem tudja" az oldal,és automatikusan hozzárendelt kártyaként szeretné,vagy az oldalon ,annál a résznél ahol bejelentkezhetek a paypalomba,utána közvetlen mért kér számot,kártyatípust,stb? pedig elvileg már bejelentkeztem.

2015. aug. 19. 22:34
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
A Paypal egyenlegeden legyen elég pénz ABBAN A DEVIZÁBAN, amiben fizetnél. A Currency conversion-nal tudsz átváltani. Tehát: nem tudsz USD-ben fizetni, ha Forintban van a Paypalon a pénzed. Ezt nem váltja át automatikusan. Ha van az adott devizában pénz, akkor fizetésnél megkérdezi, hogy a PP egyenlegedről szeretnél fizetni vagy kártyával.
2015. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ahha,az átváltásról tudok,de ha jól tudtam ezt a fizetési folyamat lépései közt tudom beállítani,h a bankom átváltsa a helyes devizára.Elég pénz van amúgy feltöltve. DE ha jól értem azt mondod,azért a kártyámat kéri mert még nem váltottam át a devizát?
2015. aug. 19. 22:47
 3/8 A kérdező kommentje:
De amúgy a pénzt a paypal váltja,nem? jó drágán. ezért kell beállítani h saját bank váltsa ha nem tévedek.
2015. aug. 19. 22:49
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
Ha utalással töltöd fel Magyarországról, akkor Forintban kerül a PP-ra a pénz. Ha PP-on kapsz valakitől, akkor a küldésnek megfelelő devizában kerül a számládra a pénz. Tehát lehet pl 10000Ft-od, 20 Euród és 34.42USD-d a számládon. De ha 22 eurót fizetnél valahol, akkor neked kell váltanod a Currency Conversion-nal legalább 2 eurót. Onnantól, hogy a Paypalon van a pénz, a banknak semmi köze a dologhoz (amúgy sem, a PP csak leveszi kártyás vásárlásként a pénzt a bankszámláról).
2015. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezt értem is. De az a problémám, hogy nem tudok ezek szerint a feltöltött egyenlegemmel fizetni (Minideal-en) mert csak ezt találom hogy hozzárendelt kártyával tudnék gondolom,mert elkéri a kártyaadataimat,a már bejelentkezett paypalom,mintha még nem rendeltem volna hozzá bankkártyát(mert nem is),mert nem azzal akarok fizetni. Hogy ez mi,mért,mi nem jó?
2015. aug. 19. 22:57
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Utaltál pénzt a Paypalra? Ha utaltál, az meg is érkezett már (néhány nap, mondjuk 1 hét)? Látod ezt az egyenleget (ha Magyarországról utaltál akkor forintban)? Ugyanis attól, hogy megadtad a bankszámlaszámodat Paypalon, még a Paypal nem fogja látni, hogy mennyi pénz van a bankszámládon, pláne nem tudja felhasználni a bankszámládon lévő pénzt (szép is lenne, hogy megadod valakinek a bankszámlaszámodat, hogy utaljon rá pénzt, az meg simán lenyúlhatná róla azt ami ott van).
2015. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igenigen,utaltam pénzt,látom,napok óta rajta van a paypalszámlámon. Csak azt nem akarom hogy úgy értelmezze,én a paypalhoz rendelt pankkártyámmal szeretnék fizetni,mert eddig nem így kellett a sima paypal egyenleges fizetésnél. De ha ez is az,és szimplán kéri vmiért a kártyaadataimat a paypal,amit nem értek h mért tenné,akkor jó. Csak eddig nem találkoztam így ezzel,és szeretném tudni mi a helyzet.
2015. aug. 19. 23:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Van ahol csak kártyás fizetést fogadnak el, mert azáltal tudnak beazonosítani hogy te tényleg te vagy...
2015. aug. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!