Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A számítógépem folyamatosan...

A számítógépem folyamatosan írja a merevlemezt, hogyan tudnám leállítani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Én nem másolok rá semmit, mégis íródik a lemez, nem tudom mit, ez nagyon zabálja az eleve kevés RAM-omat, nem beszélve arról, hogy a gép olyan hangos lesz, mint egy paksi atomerőmű.

2015. aug. 20. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Várd meg míg befejezi. Lehet, hogy automatikus töredezettség mentesítés, vagy a víruskereső vizsgálja a gépet.

A feladatkezelőben esetleg mg tudod nézni mi használja a merevlemezt ennyire.

2015. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Megvártam, abba is hagyta, de bekapcsoláskor újraindul.
2015. aug. 20. 14:23
 3/13 anonim válasza:

Több mint valószínű, hogy kifogy a ramból, és a hard diskre swap-el, azt használja memória helyett.


Milyen oprendszer?

Mennyi RAM van a gépben összesen?

Amikor ezt csinálja, mi fut a gépen?

Ha kilistázod a futó processzeket, majd sorbarakod memóriahasználat szerint, mi az első 3, és azok mennyi memóriát használnak?

Mennyire hangos egy paksi atomerőmű? :P

2015. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ha kilistázod a futó processzeket, majd sorbarakod memóriahasználat szerint, mi az első 3, és azok mennyi memóriát használnak?

Mennyire hangos egy paksi atomerőmű? :P


Win 10 Pro, 64 Bit 2 giga rammal. Igen, 32 bitesnek kéne lenni ennyi RAM-on. Mindent bezárok, max 1 vagy 2 alkalmazás megy, amit éppen használok. (word szintű dolgok)

Első 3: Google Chrome (ha használom, általában kevesebb RAMot zabáló browsert használok) System, és egy iylen Antimalware

2015. aug. 20. 16:48
 5/13 A kérdező kommentje:

Boccs, nem fejeztem be: Antimalware Service Executable (beépített vírusirtót használom)

Hát, jó a kérdés, felvenném neked hangrögzítőre, és éreznéd milyen jó is háttérzaj, de sajnos nincs jó mikrofonom. Amúgy nagyon jó altató tud lenni, ha lefekszem aludni, és pont akkor áll neki frissíteni valamit.

2015. aug. 20. 16:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Indexelést kapcsold ki, az tipikusan ilyen hdd gyalázó szolgáltatás. Guglizzad ki a témát és nem is mindig egyszerű véglegesen kiirtani :)
2015. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mi az az indexelés?
2015. aug. 22. 22:56
 8/13 A kérdező kommentje:
Mi az az indexelés? Boccs, jelenleg nem igazán tudok Google-ozni, mert limitált netem van egy kis ideig.
2015. aug. 22. 22:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne kérdezgesd. Adtam egy tippet, de nincs energiám szájbarágni. Ha ide tudsz írni, akkor guglizni is tudsz.
2015. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor ezt mondd, és ne utólag idegeskedj. Köszönöm. Amint tudom, utánanézek, 1-2 nap.
2015. aug. 23. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!