Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy letöröltem...

Miért van az, hogy letöröltem egy programot, a programok telepítése és törlésében, és nem tűnik el?

Figyelt kérdés
A Bluestack nevű programot akartam feltelepíteni, de nem volt jó, ezért letöröltem. (ez a program létrehozott még egy "klónt" és mindkettőt le kéne törölnöm. [link] De nem tudo,. Ezt kiírja, és utána nem történik semmi sem: [link]

2015. aug. 24. 14:01
 1/5 Szirty ***** válasza:
A kérdésre mit válaszoltál? Yes-t vagy No-t?
2015. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen Yes-t.
2015. aug. 24. 14:45
 3/5 Szirty ***** válasza:
Miért?
2015. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok egy nagy angolos, de ezt megnézhettem volna, hogy mit jelent. de lényegtelen, mert a No-val is megtartotta a programot.
2015. aug. 24. 17:32
 5/5 A kérdező kommentje:

most letörölte, de még mindig van egy kis problémám.

Eddig is ezt írta ki, de azt hittem, hiogy a program törlése után helyreáll a probléma. [link]

2015. aug. 24. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!