Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » HP nyomtatómban az után...

HP nyomtatómban az után gyártott patronnak a töltöttségi szintjét miért nem jelzi ki?

Figyelt kérdés
Az eredetinél kijelezte de ennél üreset ír ki és amikor előszor beraktam azt írta ki hogy hamisítvány de nagyon szépen nyomtat. Mi lehet az oka? Hibás a patron?

2015. aug. 24. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja a patronnak, az enyém is ezt csinálja. Gondolom, gyárilag benne van, hogy ne szeresse az utángyártott patront. van olyan, aminek kiírja a töltöttségi szintjét, de van, amit kifejezetten utál, de azért nyomtat vele.:-)
2015. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem foglalkozom vele, és szerintem jobb mint az eredeti és könnyű nekem megoldani hogy elviszem szakszervízbe töltetni a patront és az töredéke az utángyártott patron árának.
2015. aug. 24. 21:12
 3/4 anonim válasza:
Nem írtad, milyen patron. De vannak olyan utángyártott patronok, amelyek felújítottak, tehát egy már gyári kifogyott patront töltenek fel más gyártó tintájával. Így már egyszer kihasználta a tintát belőle és a chip ezt látja, hogy X oldal már kinyomtatásra került. Valószínű ilyet vettél. Ez nem jelenti azt, hogy rossz!
2015. aug. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen új utángyártott patront vettem
2015. aug. 25. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!