Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ezzel jobb lenne az internet...

Ezzel jobb lenne az internet kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon rossz lett az internet kapcsolat. Nagyon lassan mennek a böngészők és a játékokban a pingem röhejes. Ha veszek a wifi routerhez egy hotspotot, akkor jobb lenne? mert ugye ez megerősiti a jelet és viszonylag messze van a gép a routertől. (nekem ez mind kinai bocsi)

2015. aug. 25. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, hiszen tudni kéne, hogy a te saját routeredig van lassú kapcsolat, vagy a net előfizetéseddel van gond, és a szolgáltatód miatt, vagy esetleg a külföldi vonalakkal van gond.


Én is mostanában sokszor érzek pici lassulást a UPC hálózatán.



A routeredet megpingelted?


cmd parancssorban

ping 192.168.1.1 vagy ami a routered IP címe.

2015. aug. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ehhez egyáltlán nem értek, ehez a cmd-s dologhoz, de Speedtesten 266 a ping és 0.15 mbps a letöltés o.o
2015. aug. 25. 08:53
 3/3 Neuhauser László ***** válasza:

FUTTATÁS-ba írd be: CMD majd enter

Ott ezt:


PING 192.168.1.1


Kiírja a válaszidőt

Ha ezek is magasak akkor a belső hálózattal van a baj

Ha ezek jók, alacsonyak akkor a nettel van a baj

2015. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!