Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem fülhallgatót?

MuSky kérdése:

Ajánlanátok nekem fülhallgatót?

Figyelt kérdés

leírom mik a prioritások számomra ebben a kérdésben:


egyébként elnézést nem értek a hangtechnikához, szóval bocsánat ha valamit pontatlanul írok.


-szeretem ha van benne, plusz basszus, mély hangzás


-mikrofon, hangerőszabályzó, bármilyen más gomb nem kell

csak a sima vezeték


-jó lenne ha sokáig bírná, eddig mindig hamar elromlottak


-in ear (gumis) kialakítást jobban kedvelem


nem igazán tudom mennyit érdemes rászánni mert egyrészt úgy gondolom, pár hónap alatt úgyis elromlik viszont azt is feltételezem hogyha kicsit drágábbat vennék az tovább kibírná.


ennyi lenne, előre is köszönöm.



2015. aug. 27. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A legjobb tanács amit adni tudok, hogy nézz körül egy online boltban. Amazon a világon a legnagyobb, rengeteg visszajelzéssel és értékeléssel, rendezheted és szűrheted a találatokat. Három komment helyett több ezer ember visszajelzése azért többet mond: [link]
2015. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem ez nagyon bevált:


[link]


Rengeteget hallgatok zenét, korábban Shure in-eareket vettem, csak rohadt drága volt és kb évente tönkrementek. Ez viszont ár-érték arányban tökéletes, nagyon kellemes hangja van, van elég basszus is, és nagyon jól a fülbe illeszthető a fogantyúszerű kialakításnak köszönhetően.


8-12e között már többnyire elég jókat lehet kapni (az alá nem mennék), ha ez nem nyerte volna meg a tetszésedet.

2015. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Xiaomi Piston 3, esetleg 2.1, ha tényleg mély hangok kellenek. Az árkategóriájában etalon.
2015. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom, hogy mind érintkezési hibás lesz néhány hónap, max egy év alatt, hiába vigyázok rá. Gondolom utazáshoz kell neked is, táskában hordod, elkerülhetetlen szerintem, hogy megtörjön a benne lévő szál. Szóval emiatt én biztos nem vennék sok ezerért fülhallgatót, most egy 2500 Ft-os Panasonic Ergofit van épp nekem. Az érintkezési hibára a garancia sem érvényes. Ha mégis rááldozol többet, akkor a Sennheisert ajánlom én is. De nekem inkább az otthoni fejhallgatóm jobb minőségű.
2015. aug. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sennheisert én is ajánlom, CX 280-as fülhallgatójuk (ez mondjuk hangerőszabályzós) pár napja lett nekem kontakthibás úgy, hogy kb. 5 éve nyúzom napi szinten bringázás közben, túrázáshoz stb., ezerszer volt a vezetéke már összegyűrve, rángatva, mégis több ezer óra használatot kibírt.
2015. aug. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ezek alapján a sennheiser tényleg jó választásnak tűnik, olyan ami minőségibb mint az alapok de mégsem túl drága
2015. aug. 28. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!