Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet invitel interneth...

Hogyan lehet invitel internethez csatlakozni?

Figyelt kérdés

Mi nap megérkezett egy zte zxhn h108l típusú modem, de nem bírok csatlakozni az internethez, az internet lede pirosan világít.

A dsl, lan2 (erre csatlakozik a laptop), wlan és a wps zölden világítanak.

Sikerült belépnem a modem setupjába, elvégeztem azokat a beállításokat amik meg voltak adva, de vmi felhasználó és jelszót kér (nem a modem jelszavára gondolok).

Az inviteltől nem kaptam felhasználónevet.

Elnézést kérek az ügyetlenkedésemért de friss inviteles vagyok ez az első vezetékes internetem.



2015. aug. 28. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem itt kell kérdezősködni, hanem felhívni az Invitel ügyfélszolgálatát.
2015. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig kell lennie egy felhasználónévnek és jelszónak (általában a szerződésen) mert a dls netre fel kell jelentkezni. Ha tényleg nem kaptad meg akkor ügyfélszolgálat...
2015. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Délutános műszakban voltam és most értem haza...
2015. aug. 28. 22:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Kaptam egy emailt a szerződésről de abban csak egy inviteles emailcím szerepel de nincs hozzá jelszó
2015. aug. 28. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!