Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy izzót vettem, amire ez...

Egy izzót vettem, amire ez van írva: nem használható háztartási helyiségek világításához. Miért nem? Mi baj lesz belőle ha mégis használom?

Figyelt kérdés
Az eladó egy villamossági szaküzletben nem figyelmeztetett volna, csak odaadta, kérdem ez normál izzó? Azt mondja igen.

2015. szept. 8. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen izzó? lehet fényereje, színhőmérséklete esetleg UV sugárzása szabványon kívüli.
2015. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet UV sugároz azért ,de nézd meg milyen égő az!Mit ír még rajta?
2015. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy rezgésálló "joghézagizzó"? Ha az, használd nyugodtan, pár gyártó így készít még hagyományos izzót. Mert az EU előírás csak a háztartási használatból száműzte az izzót, ipari célra még lehetséges.
2015. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ilyen izzót vettem,ennek van az oldalára írva az, ami a kérdés címe.

www.groby.hu/product_images/pr/6a/1/43968_se1.png

2015. szept. 9. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!