Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell a selfie botot...

Hogyan kell a selfie botot csatlakoztatni a telefonhoz?

Figyelt kérdés

Egy bluetooth kapcsolódású selfie botot hogyan tudok a telefonomhoz csatlakoztatni? (Sony Xperia J típusú a telefonom, nem tudom ez befolyásol e valamit. )

Már próbáltam, hogy párosítom a két eszközt, ami elvileg sikerült, azonban ha a kameránál megnyomom a bot végén lévő gombot nem történik semmi.

Esetleg valamilyen más beállítás szükséges, hogy működjön?


2015. szept. 11. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan kameraalkalmazást kell feltenni, ami alkalmas a selfie bot kezelésére. A gyári úgy látszik nem az.
2015. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Telepítettem rá egy másik kamera alkalmazást és azzal sem jó.

Kipróbáltam a tablettel és azzal viszont működik. Arra gondoltam, hogy esetleg a bluetooth nem lenne kompatibilis vele, mert a telefonomon 2.0-ás, míg a tabon 3.0-ás.

Esetleg a bluetooth-t rendszer frissítéssel vagy valahogy lehet javítani a telefonon?

2015. szept. 11. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az a "másik"? Másik ≠ Megfelelő, lehet, hogy másik, de ugyanúgy alkalmatlan.

A bluetooth verziója a hardvert jelenti, nem tudod szoftverrel megváltoztatni, de nem is valószínű, hogy ez okozza a problémát.

Keresgélj:

[link]

Próbáld ki az elsőt például.

2015. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az első 3-at letöltöttem, kipróbáltam, de sajnos azokkal sem működik.

Azért, köszönöm a segítséget! :)

2015. szept. 12. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Felraktam az elsőt kíváncsiságból. A bluetooth hangszórómmal tudok exponálni.....:)
2015. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!