Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hangos a laptopom, semmi más...

Hangos a laptopom, semmi más baja, Miért?

Figyelt kérdés

Régen nagyon hangos volt, és emellett forró, kipucoltuk kicserélték a processzor ragasztót (vagy mit, nem értek hozzá). Mostmár sokkal kevésbé hangos, egyáltalán nem melegedik.

Nem azt hallomm hogy pörög a ventllátor, egyszerűen azt hogy fújja a lev egót, szóval egy folyamatos lihegésre emlékesztető hang. Hogy elvigyem valami közösségbe az lehetetlen mert ciki ilyen hangú laptoppal leülni valahova :/

amúgy nagyon jó, gyors, imádom!! drága is volt egyetlen hibája ez.

lehet tenni valamit?



2015. szept. 12. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tele van a kosszal, és gondolom csak úgy önti magából a forró levegőt. Ha már takarította egy szerelő, és nem 2-3 éve, akkor jól átbaxtak téged. OFF: Nekem van egy régi, 6 éves hp laptopom. Amíg windows vista volt rajta, addig kb. mindig zúgott, lassú volt (jó, a winvista eleve ratyi), aztán amikor feltettem a linuxot kisebb csoda történt: a gép kb. hulla akksija bírta 20 percig (win vistán 3 perc xD), CSÖNDES VOLT a gép, sokkal gyorsabb lett az egész. Pedig egy olyan linuxot raktam fel rá, amihez linux viszonylatban erős gép kell, de nincs semmi gond, nyár eleje óta :)
2015. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem basztak át mert, 1 hónapja takarította az apám XD nem forró a levegő amit fúj, kb szoba hőmérsékletű. Gyors meg minden. Kicserélte a proci ragasztót. Csak hangos.

Lehet túl sok ideig volt poros, és valahogy továbbá is fújtat?

2015. szept. 12. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudsz mit tenni. Talán a gépben levő ventilátorak a csapágyát kéne megolajozni. Nem tudom. Milyen laptopod van? Típusszám, akármi? Gamer laptop? Ha gamer, akkor ne csodálkozz, sok laptop van ellátva passzív hűtéssel, de a gamer laptopoknak aktív kell :D ;)
2015. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

AsusX59SR - AP017

Én nem jatszom rajta. Filmezek, facebook, e-mail es hasonló oldalak :)

2015. szept. 12. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!