Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit kell kezdenem a hibás...

Mit kell kezdenem a hibás laptopommal?

Figyelt kérdés

péntekre érkezett meg 210ezer ft-s toshiba laptopom, és kb 5 billentyű nem műlödik rajta. 2 év garanciát kaptam rá, a laptop.hu-ról rendeltem.

most szombaton zárva voltak, így csak hétfőn érhetem el őket. azt szeretném kérdezni, hogy mit kellene csinálnom, mert hallottam egy olyat, hogy ha 3 munkanapig visszaküldöm, akkor kötelesek kicserélni a készüléket egy másikra. ilyen létezik, vagy ha visszaküldöm, akkor garancia miatt elkezdik javítgatni 1-2 hónapig? mert sürgősen kellene a laptop



2015. szept. 12. 23:17
 1/1 anonim válasza:
51%
Kicserélik,nem fogják javítgatni.Telefonálj oda és mond el mi a gép baja és azonnal ki kell,hogy cseréljék.Nekünk tolató radar volt a kocsihoz rendelve,és több hétre rá kaptuk az időpontot a szerelőhöz aki beszerelte,de kiderült nem működik.Visszaküldtük a hibás árut,és kicserélték.
2015. szept. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!