Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van még olyan hely, ahol...

Van még olyan hely, ahol számítástechnikai hulladékot vásárolnak fel?

Figyelt kérdés
Kb. 4-5 éve még nagy divatja volta ramok, alaplapok, stb. kilónkénti felvásárlása.Most is van ilyen?Ha igen akkor hol, főleg a keleti régió érdekelne, Miskolc, Nyíregyháza, Debrecen környéke.
2015. szept. 13. 09:41
 1/3 anonim válasza:
Miskolcon a veszélyes hulladék-lerakóban, én is sok "jó cuccot kukáztam már ki" onnan, Miskolcon van két telepe is, na persze "lutri a cucc", de 10-ből 1-2 stimm!
2015. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha viszont pénzért akarsz tőle megszabadulni, akkor bajosabb!
2015. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de pénzért szeretnék megszabadulni tőle.Budapesten van egy hely, aholt biztos h vásárolnak, de arra nincs utam, akkora mennyiségem pedig nincs, hogy megérje csak azért felmenni.
2015. szept. 17. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!